تشریفات مجالس در سعدآباد

تشریفات مجالس در سعدآباد

تشریفات مجالس در سعدآباد

مجموعه تشریفات مجالس سعدآباد در زمینه جشن ها ، عروسی ها ، همایش ها و افتتاحیه ها و مراسم های گوناگون آماده ارایه انواع خدمات با بالاترین کیفت مدرترین تجهیزات می باشد و گامی نو در جهت رضایت شما مشتریان محترم برداشته است . همچنین تشریفات مجالس سعدآباد و تشریفات مجالس در سعدآباد مزون لباس عروس و داماد را دارا می باشد و خدمات گل آرایی و شمع آرایی را نیز انجام می دهد.

 

تشریفات مجالس در سعدآباد

تشریفات مجالس در سعدآباد

 

باغ عروس

امروزه اجرای تشریفات مراسم عروسی در باغ‌ها مخصوصا در فصول بهار و تابستان طرفداران زیادی پیدا کرده است تشریفات مجالس سعدآباد برای رزرو باغی که با بودجه شما و تعداد میهمان های شما متناسب باشد، بهترین و مطمئن ترین پیشنهاد را به شما ارایه میدهد. یکی از نکته های مهم برای انتخاب باغ مراسم عروسی این است که معمولا وقتی زوجین به صورت حضوری مراجعه می نمایند.

معایب باغ ها برای عروس و دامادهای عزیز پنهان است و زوجین فقط به ظاهر باغ توجه می نمایند. لذا فقط یک مشاور باتجربه می‌تواند فضای باغ را برای شما توضیح دهد که دقت لازم را برای انتخاب باغ داشته باشد.

مثلا باغی را که شما انتخاب نمودید اگر برای میهمانان شما بزرگ یا کوچک باشد اجرای مراسم شما ممکن است با مشکل مواجه کند که مورد پسند عروس و دامادهای عزیز و میهمانهایشان نباشد. تشریفات مجالس سعدآباد با لوکس ترین باغ ها و خوش نام ترین و زیباترین باغ ها قرارداد بسته است.

 

 اجرا و برگزاری مراسم عروسی در باغ

برگزاری مراسم عروسی در باغ ها بسیار پرزحمت تر و پرهزینه تر از اجرا آن در تالارها و سالن ها می‌باشد.برای برگزاری مراسم در باغ نیازمند زمانبندی و مدیریت صحیح می‌باشد. برگزاری مراسم عروسی در باغ ها در فصل های گرم سال به خصوص درفصل های بهار و تابستان از دید بیشتر مشتریان بهتر از تالار و سالن ها می باشد .

اجرای مراسم در باغ عروسی جزئیات بسیار زیادی دارد، مانند نور پردازی محیطی که به وسیله انواع شوت های رنگی، ریسه های نورانی و… و تزئین سالن محل اجرای مراسم عروسی، دیزاین جایگاه عروس داماد ،شمع آرائی و گل آرایی وتزئین مسیر ورودی محوطه باغ، و دیزاین میزشام، دیزاین محل اجرای سفره عقد و مستقر کردن انواع لوکیشن های زیبا در جای جای محل اجرای مراسم،پس با انتخاب تشریفات مجالس سعدآباد، در بهترین باغ های سراسر کشور مراسم خود را انجام دهید .

 

سفره عقد در تشریفات مجالس در سعدآباد

یکی از مراسم های مهم و ضروری قبل از جشن عروسی مراسم عقدکنان می باشد که با توجه به سنت ، برای اجرای آن سفره‌ای مختص این مراسم را پهن می کنند. معمولا در مراسم عقد خانواد های نزدیک و درجه اول شرکت می نمایند.

مراسم عقد در ایران به شکل های مختلفی برگزار می شود که از نمونه‌های رایج آن عقد سنتی و عقد آریایی می‌باشد که در هر دو مورد مطابق با موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران اجرا می‌شود.

مجموعه تشریفات مجالس سعدآباد با استفاده از تیم کاملاً حرفه‌ای و خوش اخلاق در زمینه انواع سفره عقد ایرانی و آریایی، سنتی و مدرن در خدمت شما زوجین محترم می‌باشد.

 

وسایل سفره عقد و معنای هر یک از آنها

قرآن کریم: یکی از ملزومات اصلی سفره عقد کتاب مقدس قرآن کریم است که بیانگر تأیید از سوی خدای متعال بر این پیوند آسمانی می باشد، این کتاب مقدس قرآن در بالای سفره عقد وجایی که نزدیک به جایگاه عروس و داماد است قرار می گیرد، حضور کتاب آسمانی قرآن کریم نماد آرامش و خیر و برکت برای زوجین است.

 

سجاده: کتاب قرآن کریم را بر روی سجاد در کنار مهر و تسبیح قرار می دهند و در کنارآینه و شمعدان ها قرار می گیرد و معمولاً سجاده را از جنس ترمه های زیبا در رنگ های مختلف و یا از جنس مخمل سفید یا شیری رنگ تهیه می نمایند.

شاخه نبات: بر روی سجاده معمولاً ازشاخه نبات های زعفرانی استفاده می شود و انواع شیرینی ها را در جاهای مختلف سفره میگزارند، شاخه نبات نماد زنجیره ای از شیرینی ها و شیرین کامی هامی باشد.

سکه: سکه هم نماد افزایش خیر و برکت و روزی روز افزون می باشد که درون ظرف های زیبا بر روی سفره عقد قرار می دهند.

نقل: نقل ها را درشکل ها و طعم های متفاوت موجود می باشد آنها را درون ظرفی زیبا قرار می دهند و مقداری از آن را هم نیز درون بقچه هایی از جنس گیپور و یا تورهای رنگی رنگی که با روبان های زیبا تزیین شده اند برروی در سفره عقد قرار می دهند و به عنوان یادبود در پایان مراسم عقد به میهمانان هدیه می دهند. مقداری از نقل هایی که درون ظرف روی سفره عقد بود هم به رسم شادی و آرزوی خوشبختی بر سر عروس و داماد میریزند .

تخم مرغ: تخم مرغ که نماد زایش و باروری می باشد و ان را با تزیینی زیبا بر سر سفره عقد قرار می دهند

اجیل(گردو ، فندوق و بادام): به رسم توانمندی و گسترده بودن خوراک عروس و داماد و همچنین درخت گردو که عمر طولانی دارد نمادی برای افزایش طول عمر زوجین است.

 

نان و پنیر: نان و پنیررا در شکل های متفاوت و زیبا تزیین میکنند و بر سر سفره عقد درون سبدهای تزیین شده قرار می دهند. پنیرکه نماد وسعت روزی سپید بختی و روشنایی  میباشد و نان هم که نشانه برکت خداوند است که خدای متعال را در همه وقت شکر گزاری نماییم.

سبزی: سبزی که نشانه ی طراوت و سلامتی، سر سبزی و نمائ جوانه زدن می باشد از جمله سبزی هایی که در سفره عقد استفاده میشود تره، ریحان، شاهی، نعناع، تربچه و پیازچه می باشد .

گل: معمول از انواع گل ها برای هرچه زیباتر شدن و طراوت بخشیدن و عطرآگین کردن محل مراسم عقد استفاده می کنند در گل آرایی سفره عقد معمولا از گل های رز که نماد عشق و محبت و دوستی است استفاده می شود.

شیرینی: در ظروف های زیبا و تزیین شده بر روی س سفره عقد قرار می دهند و بعد از اتمام خطبه عقد از عروس و داماد و میهمانان با شیرینی پذیرایی می نمایند.

میوه: بر سر سفره عقد سبدی از میوه ها قرار میدهند که معمولا ار میوه هایی مانند انار، سیب و آناناس و… استفاده میکنند به نیت اینکه زوجین ازمواهب رنگارنگ خدای متعال ونعمت های طبیعی خداوند در زندگی بهره مند گردند.

عسل: عسل را در جامی زیبا بر روی سفره عقد قرار میدهند که نشانه شیرین کامی است که بعد از اجرای مراسم عقد عروس وداماد مقداری عسل بر دهان یکدیگر می گذارند تا کام یکدیگر را شیرین نمایند.

حلقه ازدواج: حلقه ازدواج که نشانه پیوند برای شروع زندگی مشترک است وبعد از اجرای خطبه عقد زوجین حلقه ازدواجخود را به نشانه پیوند و وفاداری در دست یکدیگر(انگشت حلقه) قرار می دهند .

اسپند : اززمان های قدیم تا الان اسپند مظهر دور نمودن انرژی منفی است که کمی از اسپند را بر روی سفره عقد قرار می دهند و مقدار کمی از آن را نیز در آتش دود می نمایند تا از چشم و بلا زوجین دور بمانند

کله قند: کله قند نماد شیرین کامی ، خوشبختی و سعادت می باشد . دو عدد کله قند کوچک که سایز یکسانی داشته باشند را تهیه می کنند و با پارچه ای از جنس تور یا رو بان تزیین میکنند و بر سر عروس و داماد دختران دم بخت میسابند و برای آنها ارزوی سعادت و خوشبختی میکنند.، خوشبختی می کنند،

 

انواع آب میوه طبیعی و ارائه سرو آن در تشریفات سعدآباد

تشریفات 5 ستاره با داشتن تیمی متخصص و حرفه‌ای در امر تهیه بهترین میوه‌ها در فضایی صنعتی و دارا بودن سردخانه جهت ذخیره انواع میوه‌های فصل های مختلف و با استفاده از مجهز ترین تجهیزات برای تولید و ارسال انواع آب‌میوه طبیعی در تمامی فصل ها و با رعایت نکات بهداشتی آماده ارائه خدمات جهت سرو انواع آب میوه ۱۰۰% طبیعی با کیفیتی بی نظیردرتمام فصل های سال می‌باشد.

ما در تشریفات سعدآباد توسط کادر مجرب و آموزش دیده از میهمانان محترم شما از ابتدا تا پایان مراسمتان به بهترین صورت با آب میوه طبیعی پذیرایی به عمل می آورند.

 

تشریفات عروسی و تشریفات نامزدی و عروسی ارزان در تشریفات سعدآباد

برگزاری مراسم‌های عروسی و عقدونامزدی کاری بسیار هزینه‌بر است؛ بنابراین در ابتدا باید به بودجه ای که داریم توجه نماییم و اطلاعات کافی برای هزینه ها را بدست بیاوریم و مواردی که ضروری و زیاد مهم نیستند را از برنامه حذف نماییم.

شما می توانید با مشورت از برگزار کنندگان مراسم عروسی یا نامزدی‌ لیست بلند بالای میهمانان خود را کم کنید. و یا می‌توانید روزها یا فصل‌هایی که ورودی باغ‌ها یا تالارها ارزانتر هستن باغ مورد نظر خود رارزرو کنید معمولا در اوایل ههفته ارزانتر هستند و شما می توانید این روزها را انتخاب نمایید.

هرگز سراغ موسساتی که کم تجربه هستن و تعهدی ندراند نروید زیرا ممکن است پیشنهاد اشتباهی را به شما دهند و مدیریت هزینه‌های شما به درستی انجام نشود و یابه شما قیمت‌های غیرمتعارف دهند و شما را فریب دهند و برای شما چیزی جز استرس و پشیمانی نداشته باشد. همانطور که از قدیم گفتن هیچ ارزانی بی علت نمی باشد.

زوجین دوست دارند که مراسم نامزدی یا عروسیشان به نحو احسنت و مثبت برگزار شود. بنابراین از وعده‌های پوچ که اعتباری ندارند و در روز اجرای مراسم هم عملی نمی‌شود دور شوید، شما نیاز به یک مجری با تجربه دارید که خدمات لازم را به شما ارائه نماید ارائه خدمات هزینه‌های مختص خود را دارد و هیچکدام از مواردیکه مد نظر شما است بدون ‌هزینه نمی باشد بنابراین به صحبت‌های شعارگونه افرادی که متعهد نیستند توجه بیشتری داشته باشید و فریب نخورید.

 

منوی شام و نهارپذیرایی مراسم نامزدی و عروسی در تشریفات سعدآباد

تشریفات مجالس سعدآباد با تجربه‌ای طولانی و حرفه ای و با داشتن امکانات کافی ومدرن، آمادگی خود را برای ارائه خدمات نهار و شام به صورت غذاهای اصیل ایرانی و سننتی ، انواع فینگرفودها ،انواع سالادهای و پیش غذا ها و دسر ها و همچنین انواع فینگرفودها و غذاهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی با مدیریت سرآشپزهای حرفه‌ای و با تجربه با گارنیش‌های مخصوص و خاص، انواع خدمات و سرویس دهی به مشتریان محترم خود اعلام می‌دارد.

 

مزون لباس عروس

یکی از مهمترین دغدغه های عروس تهیه لباس عروس در خاص ترین روزش می باشد. مزون در لغت ریشه فرانسوی دارد؛ مزونها واحدهای متخصصی هستند که با طراحی و اندازه‌گیری و در نهایت دوخت ، لباس عروس زیبایی را که مطابق سلیقه شما است را ارایه می دهند یا لباس‌های از قبل آماده شده را به شما پیشنهاد می نمایند.

لباس عروس‌هایی که شخصی دوز باشند و طراحی لباسشان مختص فرد باشند قیمت‌شان نسبت به مزون‌هایی که لباس آماده برای عروس خانوم ها دارند،بالاتر می باشدو بیشترعروس خانوم ها دوست دارند که لباس انتخابیشان در طرح‌های خاص و کمتر دیده‌شده باشد.

مجموعه تشریفات مجالس سعدآباد به عروس خانم‌های محترم پیشنهاد می‌دهد که برای خرید لباس عروس خود از قبل بودجه لازم را در نظر بگیرند و به آن پایبند باشند برای اینکه با مراجعه های به مزون های مختلف لباس عروس سطح توقعشان افزایش می یابد و ناخواسته باعث می شود که بودجه ای که در نظر داشته را به طور مکرر افزایش دهند.

 

لباس عروس و ویژگی‌های آن و بهترین زمان برای خرید یا سفارش لباس عروس

ما در مجموعه تشریفات سعدآباد به عروس خانوم‌های محترم پیشنهاد میدهم که علاوه بر زیبایی لباس عروس ، به راحتی و سبک بودن لباس عروس هم توجه داشته باشند. همچنین برای انتخاب لباس عروس به فصلی که مراسم خود برگزار می شود و همچنین به جایی که مراسمتان برگزار میشود توجه نمایید مثلا شما ممکن است در باغ یا تالار یا سالن یا فضاهای خانوادگی مراسمتان را اجرکنید و با توجه به آن انتخاب نمایید.

یکی دیگر از موارد برای انتخاب لباس عروسی ، نوع میکاپ روز مراسم می باشد که اهمیت بسیار زیادی دارد. و همچنین باید به هارمونی ها هم در انتخاب لباس عروس توجه نمود. انتخاب نمودن لباس عروس کاملا سلیقه‌ای و شخصی است.

شما می توانید از راهنمایی افرادی که با تجربه و خوش سلیقه هستند کمک بگیرید ولی در نهایت با سلیقه و ذوق خود لباس عروس راانتخاب نمایید. عروس خانوم ها باید حداقل شش ماه قبل از زمان برگزاری مراسم خود تهیه یا سفارش دهند.

برای انتخاب لباس عروس از آقای داماد هم نظر بخواهید و توجه کنید لباسی که تهیه می کنید ساعت ها قرار است بپوشید، پس سایزتان را با دقت زیادی انجام دهید. از خرید نمودن لباس عروسی که تنگ است به امید اینکه لاغر شوید اجتناب نمایید.

اگر سلیقه شما انتخاب لباس عروس های پرچین و دنباله دار است ، که البته این لباس ها کاملا به فیزیک شما هم مربوط می شوند و هم این نوع سبک از لباس عروس زیبایی دو چندانی به عکس های شما در مراسم عروسی تان می‌دهد.

بنابراین در هنگام سفارش حتما با مزون خود هماهنگ نمایید که دنباله ی لباس تان قابلیت جدا شدن و وصل شدن را داشته‌باشد.

از لباس‌های عروس هایی که سنگین و دست و پاگیرهستند اجتناب کنید زیرا زمان زیادی آن میپوشید و باعث خستگی و کلافگی شما می‌شود و تمام تمرکز و انرژی شما را در روز مراسم می‌گیرد!

بهترین انتخاب برای لباس عروس رنگ سفید برای عروس خانم ها می‌باشد.

 

 تاج عروس و کفش عروس

برای انتخاب تاج عروس علاوه بر زیبایی،به جمع و جور بودن و سبک بودن واینکه با فیزیک و میکاپ تان هماهنگی لازم را داشته باشد توجه داشته‌باشید. تاج‌هایی که خیلی بزرگ و سنگین هستند را انتخاب نکنید برای اینکه شما را کلافه و خسته می کنند. در انتخاب کفش هم علاوه بر زیبایی به سایز و راحتی آن بیشتر توجه کنید زیرا شما ساعت‌ها در حال تحرک و رقص هستید و اگر راحت نباشید خیلی خسته می شوید در صورت لزوم یک کفش راحتی هم به همراه داشته‌باشید که در ساعات پایانی مراسم عروسی در صورت نیاز استفاده نمایید.

 

کت و شلوار دامادی و ویژگی‌های آن و بهترین زمان جهت خرید یا سفارش کت و شلوار دامادی

به این نکته توجه داشته ‌باشید که همانطور که لباس عروس از اهمیت بالایی برخوردار است ، کت‌ و شلوار داماد هم نیز حائز اهمیت است .بنابر این بهتر است همراه با فراهم نمودن لباس عروس اقدام به تهیه یا سفارش کت شلوار دامادی نیز شود.

دامادهای عزیزسعی کنند در خرید کت و شلوار دامادی حساسیت زیادی به خرج ندهند برای اینکه لباسشان مکمل لباس عروس هست. هم از لحاظ کیفیت و طرح، و هم از لحاظ هماهنگی بهتر است که از سلیقه همدیگر درانتخاب لباس استفاده کنید و با هم هماهنگ لازم را داشته باشید.

کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید و پاپیون یا کراوات مشکی و کفش مشکی از محبوبترین ست ها برای پوشش آقای داماد می‌باشد. البته رنگ‌هایی مانند طوسی و کرم و سفید و آبی آسمانی نیزبرای آقای داماد مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته کت و شلوار فراک که جلوه ای رسمی‌ به لباس آقای دامادمی دهد گزینه خوبی است . به یاد داشته ‌باشید استفاده از هر کدام از این رنگ‌ها و مدل‌ها بستگی به سلیقه و بودجه درنظر گرفته‌شده دارد.

یکی دیگر از نکته های مهم و پایانی، آرایش مو و ظاهر آقای داماد می باشد که می‌بایست کاملا موجه و مردانه و باوقار باشد.از مدل موهای تاریخ مصرف‌دار اجتناب کنید به دلیل اینکه با گذر زمان، مدها جای خود را به مدهای دیگری می دهند وممکن است خوشایند شما نباشد. سادگی و شخصیت مردانه را با توجه سلیقه تان را بخاطر داشته باشید که هیچ وقت از مد نمی افتد.

 

مجالس برگزاری جشن نامزدی در تشریفات مجالس در سعدآباد

معمولا خانواده‌ها جشن نامزدی را از جشن عروسی جدا می کنند و جشن نامزدی رامعمولا کوچیکتر و فقط مهمانان درجه یک را دعوت می کنند.و بعضی وقت ها هم جشن نامزدی و عروسی‌ را باهم می گیرند که یکی از راههای مناسب برای کاهش هزینه خانواده‌ها و زوج‌های جوان می‌باشد. میهمان‌های که در جشن نامزدی دعوت می شوند کمتر از جشن مراسم عروسی می باشند و به نوعی مختصرو ساده تربرگزارمی شود.

البته که هم موارد که گفته شده به سلیقه و میزان بودجه زوجین وخانواده‌ها ی و عروس دامادهای گرامی بستگی دارد.برای رسمیت دادن به رابطه دختر و پسر و آشناشدن خانواده‌ها با همدیگر معمولا جشن نامزدی را چند ماه بعد از مراسم بله برون در فضایی شاد و دل انگیز برگزار می‌کنند.

خانواده‌ها در روز بله برون برای تعیین تاریخ مراسم نامزدی باهم به توافق می‌رسند. به شما عروس و دامادهای عزیز پیشنهاد می‌شود که یک لیست از چیزهایی که باید خریداری شود را تا قبل از تاریخ جشن نامزدی تهیه و نزدخود نگه دارند. به یاد داشته‌باشید این جشن بیشتر حالت معارفه و آشنایی اقوام زوجین را دارد و در انتخاب مکانی که میهمان‌ها را دعوت می کنید دقت کافی را داشته ‌باشید .

یک محیط گرم و دلنشین برای میهمان‌های خود در نظرداشته باشید به همه میهمان‌ها احترام بگذارید؛ فاکتور‌های مهمی مانند نور مناسب و موسیقی،وگل آرایی و شمع‌آرایی می‌تواند جشن نامزدی را برای شما و مهمانانتان خاطره‌انگیز نماید. حتما از تجربیات افرادی که به اجرای اینگونه مراسم آشنایی دارند کمک بگیرید.

مجموعه تشریفات مجالس سعدآباد بهترین خدمات را با مناسب‌ترین هزینه‌ها و با کیفیت ترین خدمات در شب مراسم نامزدی به شما ارائه می‌دهد.

 

کترینگ در تشریفات مجالس در سعدآباد

کلمه کترینگ از زبان و ادبیات انگلستان ترویج پیدا کرده است که به معنی آماده‌سازی و تهیه و طبخ غذا به طورصنعتی در جایی که مخصوص این کار فراهم شده است. کترینگ‌ها دارای خدمات‌رسانی منظم با طعم ثابت و پک‌های متفاوت می‌باشند که اززمان های قدیم شروع کار خود را در ایرلاین‌های هوایی، هتل‌ها و… شروع به فعالیت نمودند.

 

کترینگ در سعدآباد و تفاوت آن با دیگر کترینگ‌ها در چیست ؟

یکی از مهمترین تفاوت کترینگ سعدآباد با مجموعه‌های دیگر دارا بودن مسئولیت‌پذیری و توجه به نکات بهداشتی ومشتری‌مداری و احترام به سلامت مشتریان محترم است و از لحلظ امکانات کاملا مجهز و مخصوص و دارای تجهیزات آشپز خانه‌ای مکانیزه صنعتی و مدرن می باشد.

و نیروهایی که در آنجا مشغول به کار هستند متخصص و دوره دیده هستند و آشنایی کامل به انواع پخت غذاهای ایرانی، آسیایی، اروپایی و…؛ هستند.و همچنین گارنیش بسیار حرفه‌ای هتلی، طعم منحصر به‌فردی که غذاها دارند،

محیطی با ایمنی کامل ، رعایت اصول بهداشتی و همچنین توجه به یک دست بودن در تمامی خدمات وبالا بودن کیفیت کار و استفاده از خودروهایی که مخصوص حمل نمودن غذا با ظرفیت روزانه ۲۵۰ تا ۲۵۰۰ نفر در روز با مواد اولیه کاملا درجه ۱ و با کیفیت هستند و اینها تنها گوشه‌ای از تفاوت کترینگ سعدآباد با دیگر مجموعه‌های فعال می باشد.

 

آبشار شکلات

این دستگاه که آبشاری ازشکلات است به صورت طبقاتی است که معمولابرای ذوب نمودن انواع شکلات‌های سفید یا قهوه‌ای استفاده می شود واین شکلات ذوب شده خوشمزه را از بالای طبقات به شکل آبشار روان به سمت پایین سرازیر می کند این آبشار زیبا که پر از شکلات است بسیار پرطرفدار و جذاب است ومی توان برای انواع مراسم‌ها از آن استفاده نمود.

دیدن شکلات‌های روان رنگی که باعث میشود چشم هر میهمانی در هرسنی که در مراسم هست را به خودش خیره و جذب می‌کند؛ مخصوصا کودکان و نوجوانان که عاشق شکلات هستند.

از آبشار شکلات به عنوان دسربعد از شام معمولا استفاده میکنند،و با استفاد ه از اسلایس‌های میوه و پاستیل های مختلف که بر روی سیخ های چوبی قرار می دهند آن را تزیین و جذاب تر می کنند.

شما می توانید با توجه به سلیقه و نوع مراسم و میهمانی ای که دارید از چشمه شکلات یا آبشار شکلات استفاده نمایید. ارائه به روز ترین آبشار شکلات ها و یا چشمه شکلات های زیبا با بهترین و خاص ترین طعم ها را تنها در خدمات مجالس سعدآباد ببینید و استفاده نمایید.

 

ارائه خدمات تشریفات در سعدآباد شامل چه جشن هایی است؟

مجموعه ما درخدمات تشریفات مجالس عروسی درسعدآباد، تمامی جشن‌های شما اعم از عروسی ، عقد ، نامزدی ، بله برون، تولد ، ترحیم و هر مجلسی که مد نظرتون می باشد را پوشش دهد. ما با داشتن تجربیاتی سال‌ها ی سال در حوزه خدمات مجالس فاخر و جشن‌های لوکس و خاص داریم ، می‌توانیم هر نوع جشنی که مدنظر شما باشد را با به‌روزترین اطلاعات و مدرنترین تجهیزات برای شما برگزار کنیم.و هیچ محدودیتی نداریم شما می‌توانیدبرای برگزاری یک جشن خانوادگی از 50 نفره و یا جشن‌های چند صد نفره‌ خود را به ما بسپارید و از نتیجه آن کاملا لذت ببریدو آرامش خاطر داشته باشید..

 

انواع خدمات ما در تشریفات سعدآباد

جشن تولد

جشن عقد

جشن عروسی

جشن تعیین جنسیت

جشن خبر بارداری

جشن دندونی

گودبای پارتی

جشن مجردی (بچلر پارتی)

جشن ولیمه

جشن سالگرد ازدواج

جشن طلاق

و…

 

اجاره ظروف و میز و صندلی در تشریفات مجالس در سعدآباد

در حال حاضرخدمات مجالس سعدآباد به دلیل داشتن مشتری هایی خاص و محترم به روزترین و مدرن ترین انواع ظروف چینی موجود در بازار را برای ارائه به مشتریان خود در اختیاردارد.

این ظروف چینی که شامل :

بشقاب غذا با ابعاد مختلف ، بشقاب خوراک خوری

پیش دستی میوه خوری، پیش دستی شیرینی خوری

سرویس چینی کامل افطار ، سرویس صبحانه خوری وسرویس چای خوری

کاسه دسر ، کاسه سوپ

قندان چینی ،فنجان و نعلبکی

سس خوری ، آبلیموخوری

حلقه دستمال سفره

و…. می گردد که همه این ظروف را میتوان در تعداد های بالا اجاره و یا کرایه داد تنها لازم است با تشریفات ما تماس حاصل فرمایید.

 

اجاره ظروف سیلور و نقره

علاوه برظروف چینی ، اجاره سینی ها نقره و استیل نیز در مجموعه تشریفات سعدآباد موجود می باشد که شامل :

انواع سینی های آبکاری نقره

سینی ها در اشکال و ابعاد مختلف برای سرو غذا

سینی سرو بره

سینی سیلور سرو ماهی

سیلور رولتی جهت سرو جوجه کباب

ظروف سیلور خورش

پیرکس و فاندو ها و…..

 

شف اندیش به چه معناست ؟

شف اندیش یعنی آشپز و بشقاب و به ظرف هایی که دارای در بزرگی هستند و از دو مخزن که یکی مربوط به غذا و دیگری مربوط به آب است ودارای یک یادومشعل که معمولا با پنبه والکل روشن میشوند گفته می شود.

در مخزنی که بالای مخزن آب قراردارد غذا ریخته می شود و مشعل هایی را که در زیر مخزن آب قرار دارند را روشن و غذا بوسیله بخار اب آن با بسته شدن درب روی غذا می توان ساعت ها و تا هنگامی که شعله ها روشن هستند غذارا بدون آنکه بسوزندگرم نگه دارند.

در ظروف کرایه سعدآباد انواع شف اندیش با شکل های متفاوت شامل :

شف اندیش بیضی

شف اندیش مستطیل

شف اندیش گرد

شف اندیش درب متحرک و پیرکس و…

با کیفیت بالا مورد استفاده فرار میگیرد.

 

دیس پنسر یا مخزن سرو نوشیدنی گرم

برای اینکه بخواهیم برای سرو نوشیدنی های گرم در یک مراسم از ظرفی استفاده کنیم که زیبا باشد وهیچ نیازی به برق یا گاز نداشته باشد می توانیم از دیس پنسر یا مخزن سرو نوشیدنی گرم استفاده میکنیم.

ظروف کرایه سعدآباد دیس پنسر اجاره ای را به مشتریان محترم خود ارایه می دهد شما می توانید در مهمانی ومراسمات از آن استفاده نمایید.

 

سماور برقی و سماورگازی

سماور برقی یا سماور گازی را جوش آوردن آب برای سرو چای ، سرو قهوه آماده یا کافی میکس که از پر کاربردترین ها در پذیرایی های ایرانی میباشند استفاده نمود که خدمات مجالس سعدآباد سماور های برقی و گازی را در ابعاد و اندازه های مختلف ارایه می دهد .

 

کلمن های آب

برای نگهداری یخ و یا نگه داشتن نوشیدنی های خنک در فصل های گرم سال مخصوصا تابستان شما برای برکزاری مجالستان نیاز به کلمنهای بزرگ دارید که ما در تشریفات سعدآباد انواع کلمن های بزرگ و کوچک استوانه ای و مکعبی را برای ارایه به شما مشتریان محترم موجود داریم.

 

آبسردکن

برای کارهای نمایشگاهی یکی از لوازمی که معمولا افراد از آن اطلاعی ندارند کرایه آبسردکن است که فکر میکنند نمی شود این لوازم را که علاوه بر اب سرد قابلیت تهیه آب جوش و آب ولرم را نیز هم دارند را دارد کرایه نمایند.

مجموعه ما در ظروف کرایه سعدآباد آماده ارائه آبسردکن ایستاده و اداری ونمایشگاهی به شما مشتریان محترم می باشد.

 

بت

بت که به آن کلمن شیشه ای هم گفته می شود یک نوع شف سرو شربت با نوشیدنی سرد است که در دونمونه تک مخزن یا دو مخزن موجود می باشد و دارای پایه استیل و بدنه شیشه ای و یا تلقی است و با شیر اهرمی و مخزنی پر از یخ تشکیل شده است.

و در داخل مایع شربت قرار میگیرد، یخ ها را داخل استوانه میریزند که در صورت آب شدن یخ ها دیگر آب یخ با مایع بیرون استوانه استیل مخلوط نشده و باعث عوض شدن طعم شربت نشود.

 

صندلی های فلزی

برای اجاره صندلی حتما به جنس صندلی ها توجه لازم را داشته باشید . اگر شما برای برگزاری مجلس عروسی ،عقد، تولد و…. یا دیگر مجالسی که تعداد مهمانانتان بیشتر است. پیشنهاد می کنیم که صندلی های فلزی را انتخاب و در اولویت تصمیمتان قرار دهید.

بای اینکه مراسمی که تعداد مهمانان زیاد وشلوغ است امکان مدیریت همه مهمانان کار بسیار دشواری است.و در این شرایط احتمال ایمکه صندلی ها آسیب ویا ضربه بخورند بالا می رود و شما در پایان مجلس مجبورمیشوید هزینه ای را نیز در برای جبران خساراتی که وارد شده پرداخت نمایید.

از این رو صندلی هایی که فلزی هستند در مقابل آسیب دیدگی و ضربه خوردن مقاومت بالایی دارند و شما با آرامش خاطر بیشتری می توانید این نوع صندلی را کرایه و یا اجاره کنید .

 

اجاره میز و تجهیزات نورانی

خدمات مجموعه تشریفات سعدآباد با بیش از صد نوع مدل محصولات گوناگون شامل :

صندلی

میز سوارز

میز تولد اکس نیم هلال و مکعب

نشیمن

مبلمان

میز عسلی

یخدان

میز کانتر

 

دکوراتیو های محیطی نورانی متنوع مانند:

طاق

گلدان

آب نما

هرم

اشک

و…

 

موزیک مراسم عروسی تشریفات مجالس سعدآباد

همانطور که می دانید موزیک نقش بسیار زیادی در هر چه با شکوه ترشدن مراسمات دارد از این رو تشریفات مجالس سعدآباد اقدام به همکاری با بهترین و حرفه‌ای‌ ترین گروه‌های موسیقی و موزیک می‌نماید که افراد ی کاربلد و با‌ تجربه هستند و بارفتاری خوش رو و مودب با شما برخورد می کنند و از همه مهمترهنرمند در استفاده از آلات موسیقی و تجهیزات موسیقی هستندو همچنین به زمان بندی مراسم عروسی آگاهی لازم را دارندو به گویش و فرهنگ های مختلف کشورمان آشنایی دارند و برای اجرا نمودن تمامی خواست های میهمانی و رقم زدن لحظات شاد درمراسم عروسی اماده ارایه خدمات می باشند.زوجین محترم قبل از برگزاری مراسمشان می توانند دریک جلسه‌ که تیم موزیک تشریفات مجالس سعدآباد حضور دارند درباره روحیات خود شان نسبت به سبک و یا خواننده خاص برای مراسم خود در میان بگذارند یا استفاده از تک آهنگ‌ها در مراسم تانگو و یا پخش تک اهنگ ها توسط دی جی مراسم خود هماهنگی لازم را داشته باشند.

 

انواع باغ تالار

زیبایی و جذابیتی که جشن عروسی‌ در باغ تالارها و عمارت‌های لوکس بوجود اورده است، انگیزه قوی برای دوری از محیط شهری، تالارهای ساده و سالن‌های اجتماعات در برج‌ها و هتل‌ها را بوجود آورده است که باعث شده در حال حاضر اکثرعروس و دامادها به اجاره انواع باغ تالار برای عروسی بیشتر عللاقه مند شوند. زیبایی که فضای باز دارد و همچنین با وجود یک عمارت لوکس جذابیت ویژه ای را به وجود می اورد که حس و حال یک جشن شاهانه برای عروس و داماد القا می‌کند. شما می‌توانید برای برگزاری انواع جشن‌های مناسبتی( تولد و سالگرد و…) با توجه به بودجه ای دارید از باغ تالار های زیبا استفاده کنید. به همین دلیل تشریفات سعدآباد در کنار شما است تا تجربه ای که در زمینه برگزاری جشن‌های لوکس دارد را دراختیارتان قرار دهد.

 

مزایای برگزاری جشن در باغ

  • فضای سبز و محوطه دیزاین شده
  • لوکیشن عکاسی شیک
  • داشتن آزادی عمل در جشن
  • معماری با حال و هوای خاص
  • امکانات رفاهی متعدد

 

خدمات آتش بازی در 

در مجموعه تشریفات سعدآباد خدمات آتش بازی که نور افشانی هوایی و آبشار سرد می باشد با انواع پکیج های متنوعی که انتخاب می کنیدآماده ارایه به شما مشتریان محترم است.

 

اجاره دستگاه کاغذ پاش

امروزه برای برگزاری جشن و مراسمات مختلف از تشریفات خاصی استفاده می کنند که باعث می شود جشن ها با شکوه‌ تر و زیباتر جلوه دهند که اکثر افراد برای جذاب‌تر و زیباتر کردن کردن جشن های خود، از دستگاه کاغذپاش استفاده می‌ نمایند.

 

اگر شما برای آتش بازی و نورافشانی مکان مناسبی را نداشته باشید می‌توانید از دستگاه کاغذپاش استفاده نمایید که هیجان زیاد و زیبایی را به مراسم شما ‌می دهد. دستگاه کاغذپاش در تم‌های رنگی مختلف تنظیم می شود و شما می‌توانید از هر رنگی که مایل هستید و با تم شما هماهنگ است برای کاغذهای آن استفاده کنید.

معمولا از این دستگاه در انوااع جشنها (تولد، عروسی، مجالس خانوادگی، دورهمی، جشن قهرمانی انواع ورزش ها، جشن فارق التحصیلی، جشن موفقیت و غیره) استفاده می‌شود. از دستگاه کاغذپاش میتوان بجای برف شادی نیز استفاده نمود که بسیارزیباتر و هیجان انگیز تر است.

 

کاغذ رنگی متالیک

این کاغذها که از جنس براق هستند در رنگ‌های متنوعی موجود می باشند. برای افزایش زیبایی به این کاغذها می توانید از نورافشانی نیز استفاده نمایید؛ بخاطر اینکه این کاغذها متالیک هستند و زیر نور پروژکتور و خورشید، بسیار زیباتر و هیجان انگیز ترنشان داده می شوند.

این کاغذهاکه دارای ابعاد یکسانی هستند که البته سایز کاغذها با توجه به نوع دستگاه شما مشخص می‌شودمتفاوت هستند شما می‌توانید از دستگاه کاغذپاش که دارای کاغذ متالیک (که بهترین نوع کاغذ برای دستگاه کاغذپاش است و این کاغذها کاملا ضد اشتعال هستند) است در انواع مهمانی‌ها استفاده کنید و هیچ محدودیتی در این مسئله وجود ندارد.

 

برگزاری مراسم افتتاحیه

مراسم افتتاحیه یکی از مهمرین و اساس ترین مراحل در تاسیس و راه اندازی مجموعه یا سازمان است . این مراسم که برای معرفی نمودن برند برگزار می شود نقش مهم وبسزایی در شناخته شدن دارد.

مراحل مختلفی برای برگزاری افتتاحیه وجود دارد که باید توجه لازم را داشته باشید برای اینکه هر چقد مراسم بهتر و با شکوه تر برگزار شود مشتریان بیشتری جذب خواهید نمود.

اقدامات افتتاحیه

1- آماده کردن مکان افتتاحیه

2- نصب روبان

3- طراحی مکان حضور مدعوین و مهمانان

4- سخنرانی کوتاه مدیر شرکت

5- مراسم بریدن روبان

6- سخنرانی اصلی مدیر

7- پذیرایی از مهمانان

 

خدمات مراسم افتتاحیه

برای اینکه یک مراسم افتتاحیه خوبی داشته باشید باید به دمای محیط توجه کافی داشته باشید و باید از سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسبی استفاده نمایید و همچنین تهیه لباس فرم نیز برای کارکنان سازمان نیز از موارد مهم افتتاحیه می باشد.از دیگر مواد ،پخش موسیقی مدرن می باشد.شما می توانید کلیه خدمات پذیرایی مراسم افتتاحیه را به تشریفات سعدآباد بسپارید که شامل :

دیزاین و تزئین محیط وبادکنک آرایی و گل آرایی

اجرای گروه نمایشی

خدمات عکاسی و خدمات فیلم بردار

اجاره تن پوش عروسکی

اجرای دلقک یا اجرای سیلور من

تهیه صندلی و مبلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی